Jak poznat jedinečnou termosku

hydroflask flasa na vodu zlta

V dobách, kdy přišly na trh první termosky, znamenalo to víc než jen pohodu a stravovací komfort přenesený z domova do přírody. Benefit, dát si během dne teplý nápoj nebo jídlo kdekoli, byl tak velký, že lidé postupně přicházeli s novými materiálovými řešeními termonádob a lahví s cílem, aby si jejich obsah co nejdéle udržel původní teplotu.

V roce 2009 vstoupil na trh dnes již přední výrobce tepelně izolovaných nerezových lahví Hydro Flask, který převzal dvoustěnnou vakuovou izolační technologii používanou firmou Thermos již od roku 1904 a vložil ji do stylové kvalitní láhve.

Proč je Hydro Flask jiný

Produkty Hydro Flask odlišuje od světové konkurence více atributů. V první řadě je to technologie zpracování. Firma pro výrobu svých lahví a termosek používá Pro Grade 18/8 nerezovou ocel a vlastní unikátní technologii Temp Shield Insulation. Speciální izolace eliminuje kondenzaci a uchovává nápoje studené 24 hodin a horké až 12 hodin. Produkty vynikají kvalitou zpracování a hlavně jejich nápaditý design se velmi rychle stal mezi lidmi mimořádně oblíbený a snadno rozpoznatelný.

hydroflask flasa na vodu

Nejprodávanější láhve na vodu

V nabídce Hydro Flasku najdete dnes již kultovní láhve na vodu Standard Flex Cap, které se i díky praktickému objemu 621 ml, lehké váze a variabilitě barev staly jejich nejprodávanějšími lahvemi. Standard Flex Cap nezabere mnoho místa v batohu, vejde se do boční kapsy i do držáku v autě. Barevných provedení je opravdu nespočet, včetně speciálních limitovaných edic. Údržba láhve je jednoduchá a povrchová úprava z práškové barvy Color Last ji umožňuje dát bez starostí i do myčky.

Káva všude so sebou

Hydro Flask myslel také na milovníky kávy. Coffee with Flex Sip o objemu 354 ml elegantně vyřešil otázky, jak si na výlet přibalit hotovou kávu, aby vydržela teplá 12 hodin a při manipulování s lahví neprosakovala. Pohodlné držátko usnadňuje manipulaci, případně poslouží jako praktické připnutí k batohu. Množství barevných provedení je opět samozřejmostí.

Termosky na jídlo

To, co Hydro Flask dokázal u lahví a termohrnků, umně přetavil i do termosek na jídlo. Insulated Food Jar je chytrá termoska, která udrží vaše jídlo v optimální teplotě. Zmrzlina zůstane studená a polévka horká. Snadno se otevírá, výborně těsní, je odolná a nevyklouzne z ruky díky své povrchové úpravě. Její zpracování umožňuje termosku dávat také do myčky na nádobí. Vyrábí se v různých objemech i pro velké jedlíky či malé děti.

hydroflask termoska na jedlo

Ekologie na prvním místě

Výjimečný vzhled dodává lahvím a termoskám Hydro Flask ekologicky nezávadná technologie s barvivy bez BPA a ftalátů a na každou Hydro Flask nádobu se vztahuje doživotní záruka. Už samotné využívání nádob pro opakované použití pomáhá snižovat negativní dopady na životní prostředí.


Foto: wilderoben.com

You Might Also Like